Vitovalor 300 P

Palivový článek topení Vitovalor 300-P: Inovativní technologie pro výrobu elektrické energie a tepla

Výroba elektřiny a tepla se ekologické technologie: S Vitovalor 300-P Viessmann představuje první generci  mikrokogenerační jednotky s palivovýmim články topení na německém trhu. Dokonale přizpůsobeny požadavkům moderní jedno- a dvou rodinných domů.

S Vitovalor 300-P má technologie palivových článků j e šetrné k životnímu prostředí vstupuje jedno- a dvou-rodinných domů. Starší a osvědčené komponenty a spolehlivě naladěn jako dokonalý systém zajišťuje Vitovalor 300-P nabízí komfortní teplo a množství energie, kterou potřebujete v domácnosti.

 

Dva v jednom: Kompaktní přístroj s dlouhou životností

Vitovalor 300-P se skládá ze dvou jednotek: palivového článku a zatížení modul vrcholu s integrovaným plynovým kotlem. Komponenty jsou nejen technicky dokonale sladěny. Oni také tvoří optickou jednotku a je třeba společně jen stopy 0,65 m2. S pouze 1 kW tepelného výkonu zajišťuje 
Vitovalor 300-P dlouhou dobu splatnosti s životností více než 60 000 hodin.

To je vše, co potřebujete: Vysoká úroveň komfortu s Vitovalor 300-P

na teplo nové budovy, to trvá mnohem méně tepla než ve starších budovách. Přesně tato potřeba Vitovalor 300-P je v souladu. S 1 kW výkonu, modul palivových článků zahrnuje hlavní část potřeby tepla. Je-li potřeba více tepla, bude plynová kondenzační jednotka se automaticky přepne do. Například na zvláště chladných dnech, nebo když v krátké době, hodně teplé vody je přitažené za vlasy. Současně Vitovalor 300-P vytváří maximálně 15 kWh elektrické energie za den. To se týká základních potřeb domácnosti. To ušetří spoustu nákladů na elektrickou energii.

Účinnost jednotlivě: Vaše energie managerVitovalor 300-P je tepelně řízené a vysoce optimalizované. Integrovaný manažer energie je adaptivní a reaguje na vaše potřeby. To znamená, že přešel na palivový článek vytápění pouze jeden, v případě dlouhé doby splatnosti, tedy dlouhý výroba elektrické energie a vnitřní použití elektrické energie lze očekávat. Šetří čas a peníze: pro snadnou manipulaci a montážinstalace Vitovalor 300-P je tak jednoduché, a jde tak rychle Stejně jako u nástěnný plyn od firmy Viessmann. Kompletní hydraulika, stejně jako pufr a zásobníkem teplé vody jsou již integrovány v systému. Stejně jako u jiných plynového kondenzačního kotle uspokojit elektřiny a připojení plynu, stejně jako obvyklé připojení pro přívod a zpátečku, stejně jako teplé a studené vody.Odpovídající elektroinstalační příslušenství odpovídá přesně plynový nástěnný.

Využijte těchto výhod

 • Ideální pro nové budovy s nízkou spotřebou tepla
 • Pro jedno- a dvou rodinných domů s připojením plynu pro zemní plyn E
 • Současná výroba elektrické energie a tepla
 • Minimalizace nákladů na elektřinu
 • Vysoce účinný palivový článek modul s celkovou účinností 
  až 90 procent (Hi)
 • Kompaktní rozměry pouze 0,65 m2 podlahové plochy
 • Snadná instalace a krátké montážní časy (například plynového kondenzačního kotle)

Technické specifikace

 • Ohřívač palivových článků s integrovaným špičkového zatížení kotle
 • Elektrické napájení palivových článků modul: 750 Wel
 • Tepelný výkon palivový článek modul: 1 kW th
 • Tepelný výkon peak load kotel: 5,5 - 19 kW th
 • Celková účinnost (Hi), palivový článek modul: 90%
 • Tepelná účinnost (Hi) peak load kotle: 109%
 • Topné vody vyrovnávací nádrž: 170 l
 • Nádrže na teplou vodu s integrovaným nabíjecím systémem: 46 l
 • Rozměry palivový článek modul (délka x šířka x výška): 516 x 480 x 1667 mm
 • Rozměry plynové kondenzační modul (délka x šířka x výška): 595 x 600 x 1932 mm
 • Hmotnost palivových článků modul: 125 kg
 • Hmotnost plynový kondenzační kotel se zásobníkem teplé vody (dělitelná): 165 kg
 

Účinnost podle plánu: technologie systém Viessmann

Viessmann nabízí všechny komponenty kolem Vitovalor 300-P z jednoho zdroje. Jako speciální systémy Viessmann také zajišťuje dokonalou integraci palivového článku od Panasonic v tepelné techniky systému jako celku.

Celek je víc než součet jeho částí. Z tohoto důvodu nestačí pro všechny komponenty topného systému jsou dobré. Pouze v případě, že jsou dokonale sladěny, dosahují maximální účinnosti.Pro Viessmann, je jeho velký odborné znalosti v oblasti systémového inženýrství. Ze zásobníku teplé vody do podlahového topení, z palivového článku na hydraulické s Viessmann, vše je navržen pro maximální spolehlivost a dlouhou životnost.

Dva, dokonalý doplněk: Viessmann a Panasonic

S integrací palivového článku Panasonic používá Viessmann osvědčené a spolehlivé technologie.Palivové články, plynový kotel, vyrovnávací paměti a nádrže na horkou vodu, hydraulika, senzory a ovládání: Díky technické odbornosti, které nabízí Viessmann je vše dokonale dohromady.

Nízké teploty vratné vody, vysoká účinnost

Vitovalor 300-P je velmi efektivní, když to funguje při nízkých teplotách. To je případ s povrchem topných systémů, jako je podlahové topení. Ale radiátory s návratem teplotě 40 ° C, jsou ideální.předpokladem pro státní financování: elektřiny, plynu a tepla metrů decentralizované energie je financován státem. Proč jsou integrovány v Vitovalor 300-P elektřiny, plynu a tepla metrů. To umožňuje vyúčtování energetických dotací ze státního a energie vrácení daně. mají Tablet PC nebo smartphone, aktuální údaje k výrobě elektřiny a topení mohou být vyvolány i ohřívač Brennstofzellen ovládat na dálku.
 

Vzdálený monitoring: Spolehněte se na vašem topení

zajistí, že vaše topení palivové články lze ovládat prakticky po celý den, je zahrnut jako standardní dálkové monitorování Vitovalor 300-P. To znamená, že servisní technik má svůj systém stále v dohledu. Klid na duši, protože se můžete spolehnout na správném použití kdykoliv.

V nabídce v České  republice od  roku  2016


Vyberte si ta pravá

Při výběru kachlových kamen zvažte, jak by měla vypadat a jakou plnit funkci. V nabídce máme kachlová krbová kamna s teplovodním výměníkem nebo kamna teplovzdušná.


© 2021, Kamnářství Pešek – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑